Marināžu grupa

bbbb
silku_filejas_gabalini_marinade

           “Siļķu filejas gabaliņi marinādē” 200gr., Atlantijas siļķu filejas gabaliņi klasiskajā marināde. HORECA segmentam fasējam arī citus iepakojumus!

silku_fileja_marinade_ar_citronu

           “Siļķu filejas gabaliņi marinādē ar citronu” 200gr., Atlantijas siļķu filejas gabaliņi marinādē ar citronu, kas dod citrusa svaigumu ar klasisko marinādi! HORECA segmentam fasējam arī citus iepakojumus!

silku_fileja_majas_gaume

           “Siļķu fileja mājas gaumē” 500gr., Atlantijas siļķu fileja klasiskajā mājas marinādē ar sīpoliem. HORECA segmentam fasējam arī citus iepakojumus!

silku_rolmopsi_marinade_bez_adas

           “Siļķu rolmopši marinādē bez ādas” 500gr., 1,0kg., 2,5kg.,  Atlantijas siļķu filejas rolmopši klasiskajā marinādē bez ādas. HORECA segmentam fasējam arī citus iepakojumus!

“Siļķu filejas gabaliņi diļļu mērcē” 200gr., Atlantijas siļķu filejas gabaliņi diļļu mērcē, kas dod neatkārtojamu garšu! HORECA segmentam fasējam arī citus iepakojumus!

silku_rolmopsi_ar_gurki

           “Siļķu rolmopši ar gurķi marinādē” 320gr., Atlantijas siļķu filejas rolmopši bez ādas ar marinētu gurķi klasiskajā marinādē. HORECA segmentam fasējam arī citus iepakojumus!

silku_fileja_cepta_marinade

           “Siļķu fileja cepta marinādē” 220gr., Ceptas Atlantijas siļķu filejas klasiskajā marinādē. HORECA segmentam fasējam arī citus iepakojumus!